Islamistit iskivät

Puuvene.fi sivulle ovat iskeneet turkkilaiset islamistihakkerit. Jos kirjoitatte osoitteeksi www.puuvene.fi, niin koneenne ohjautuu muhamettilaisten propakandasivuille.

Nyt on suomalaisten pyhimpiä arvoja loukattu verisesti. Odotan kristityn maailman raivoisia kostotoimia.
41259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo, huomasin saman. Samanlaisia hakkerihyökkäyksiä (jotka viittaavat johonkin turkkilaiseen porukkaan) on tehty monille vastaaville foorumeille. Toivottavasti puuvene-netin ylläpito saa asian nopeasti korjattua.

Äänestä

Yli kymmenen kuollut tuhoisassa bussiturmassa Turkissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puuvenesivuille kirjoitti:

Puuvene.fi sivulle ovat iskeneet turkkilaiset islamistihakkerit. Jos kirjoitatte osoitteeksi www.puuvene.fi, niin koneenne ohjautuu muhamettilaisten propakandasivuille.

Nyt on suomalaisten pyhimpiä arvoja loukattu verisesti. Odotan kristityn maailman raivoisia kostotoimia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu