Tällä hetkellä on One mutta jos hankin moottoripyörään Riderin millä tavalla ne eroaa toisistaan? Voinko kopioida Onesta KP:t Rideriin sellaisenaan, olisi vaan aika turhauttavaa aloittaa kaikkien luotujen pisteiden teko alusta.
TomTomOnen ja TomTomRiderin erot ?
jamppa
31142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
käydään täällä http://www.moottoripyora.org/cgi-bin/palsta/ikonboard.cgi?s=49008a687898fab6900d889fc9b24826;act=ST;f=97;t=38881;st=80
On tullut luettua ORG:in sivuja jo pitemmän aikaa ja GPS:stä siellä on ollutkin ihan kiitettävästi asiaa, mutta vastausta siihen mitä haluaisin tietää ei siitä ole ollut juttua sielläkään.
Eli, olen tehnyt Oneen uusia kuvakkeita tietokoneen avulla ja jos hankin Riderin, onko siinä samanlainen ohjelmisto joka ymmärtää ne aiemmin tekemäni kuvakkeet ja osoitteet myös siinä sitten.
Ainakin tomtom puhelimessa on ymmärtänyt kaikkien muidenkin tt:n poit,tuskin ne sitäosaa on muuttanut.