Suburbanista hävisi säätö

Mikäköhän tuli,kun yhtäkkiä rupesi puhaltamaan jalkotilaan,eikä säädin tottele.
1330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Luultavasti läpän säätövipu irronnut yläpäästään, näet sen peilillä jos vipu on irronnut, melko mahdoton saada paikalleen ilman kojetaulun irroitusta varaa vähintään päivä aikaa kun alat remonttiin, kun kojetaulu on irti pistä hieman loc tite tai vastaavaa liimaa liitokseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikäköhän kirjoitti:

Mikäköhän tuli,kun yhtäkkiä rupesi puhaltamaan jalkotilaan,eikä säädin tottele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu