Kertokaas nyt kaikki mielipiteenne Onnelasta?!? Ja erityisesti järkkäreistä, mitä mieltä ootte tyypeistä?
Ite tykkään paikasta, ja järkkäreistä Jari (yllätys yllätys) on ehdottomasti mukavin! Muutenki järkkärit ihan ok, välillä tosin muutamilla jää hommat hoitamatta ku täytyy naisia iskee.. :) Mut paikka on huomattavasti parempi ku R.E.L.A! Kaikki siis Onnelaan, vaikka iskemään järkkäreitä.. ;)
Ite tykkään paikasta, ja järkkäreistä Jari (yllätys yllätys) on ehdottomasti mukavin! Muutenki järkkärit ihan ok, välillä tosin muutamilla jää hommat hoitamatta ku täytyy naisia iskee.. :) Mut paikka on huomattavasti parempi ku R.E.L.A! Kaikki siis Onnelaan, vaikka iskemään järkkäreitä.. ;)
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tässähän kohtaamme seuraavan asian.
Ihmiset eivät miellä järkkäriä joka on sellaisessa asemassa, kuten kiertämässä asiakkaiden joukossa mukavaksi, koska tämä on se molopää joka kieltää kaiken ja valittaa kaikesta, koska se kuuluu hänen työhönsä! Eikö?
Ovella sinut toivotetaan tervetulleeksi ja mukavaa iltaa.
Narikka henkilökunta vituttaa koska kiireessä ei aina muisteta hymyillä , takkikin joskus on hävinnyt itseltäkin kerran Onnelassa, mutta ymmärrettävää, että vahinkoja sattuu. Kyllä se takki löytyi ja kaikki hyvin.
Onnela muuten toimiva kompleksi, mutta vessat voisivat olla isompia, tai ainakin molemmissa kerroksissa alakerran kokoiset.
Työskentely edelleen hidasta ja ihme sääntöjä tarjoilussa, mutta eiköhän se siitä! Mutta älkää silti unohtako, että Rikalakin on olemassa!
Hyvää alkavaa kevättä kaikille!
Turhaa aloittaa samasta aiheesta uutta aihetta..
jälleen.
Uusi topikki aina kun jotain mieleen tulee....heheheeheh
heh, kun on järkkäri ja töissä ovella niin vientiä riittää. Sama mies työn ulkopuolella niin vienti ei olekkaan niin kovaa. Ei sen väliä, laatu onkin huomattavasti parempaa kun te "järkkäreiden iskijät" Idioottimaisuuden lisäksi nämä iskijät on usein surkeita sängyssä. Mutta enpä toimi enää "opettajana", joten sekään ei vituta.
en ole onnelassa töissä enkä enää koko alalla..