Alonso on automestari

Alonso kun ajaa, niin ei tartte ku rattia vaan kääntää oikeeseen suuntaan niin auto kyllä kääntyy sinne. muut joutuu tekemään oikesti töitä.

Vaikuttaa tosiaan siltä ku Alonso ajaa ylivoimaisesti parhaalla autolla ja Fisichella minardilla.

Perkeleen ylimielinen espanjan hermohullu hevosperzenaama!!!
3283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kimittää niin helevetisti ja näyttää hevosen perseeltä.. Samaa mieltä painukoon vittuun ei osaa edes ajaa.

Äänestä
  • onb vielä neljä mutkaa edellä!pitäisikö kaikkien vetää parkkiin kun alonso tulee takaa että herra täydillinen pääsee ohi ilman että edes huomaa muita autoja?

    Äänestä

viimekaudella ei meinannut edes 50 pisteen etumatka riittää vaikka kaverilla oli paras auto.samaa mieltä että allu on formula fistorian ylimielisin kuski.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuh- kirjoitti:

Alonso kun ajaa, niin ei tartte ku rattia vaan kääntää oikeeseen suuntaan niin auto kyllä kääntyy sinne. muut joutuu tekemään oikesti töitä.

Vaikuttaa tosiaan siltä ku Alonso ajaa ylivoimaisesti parhaalla autolla ja Fisichella minardilla.

Perkeleen ylimielinen espanjan hermohullu hevosperzenaama!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu