Erillaiset dvd-soittimet?

Nyt tulee hyvin merkillinen kysymys.Olen varmuuskopioinut pc:ltä kuvia cd:lle nyt
kuitenkin 2levyssä on omituinen piirre
se ei näytä kaikkia kuvia Panasonicin dmr-es 10 laitteessa kun taas panasonicin perussoittimessa
ne näkyvät mikä ihme kumma jutska tää on?
1266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lue se manuaali. Siinä pitäisi kertoa mihin hakemisotoihin ja minkälaisilla nimillä kuvat pitää laittaa. Tarkoitus ei ole, että katselisit varmuuskopiolevyjäsi vaan, että polttaisit soittimelle sopivan levyn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nea kirjoitti:

Nyt tulee hyvin merkillinen kysymys.Olen varmuuskopioinut pc:ltä kuvia cd:lle nyt
kuitenkin 2levyssä on omituinen piirre
se ei näytä kaikkia kuvia Panasonicin dmr-es 10 laitteessa kun taas panasonicin perussoittimessa
ne näkyvät mikä ihme kumma jutska tää on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu