Hitler

Hitler oli ihan oikeesti homo! siitä on tehty kirjaki mut en muista nimee...
8566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

niin kai sen on pakko olla homo ja sen kirjan on kirjottanut varmaanki joku juutalainen siionisti.
mutta jos minä maksaisin "ilkka remekselle" että tekisi sinusta kirjan jossa olisit homo niin asia varmaan olisi niin! eikö?

Mutta huono nähdä kuinka media tekee sinunlaisia.

Äänestä

Siinä se taas nähtiin minkälaisia ne homot on.
Aloittavat maailmansotia ja tuhoavat massoittain ihmisiä keskitysleireissä.
Montako homoa sinä tunnet?Varo vain,kohta istut keskitysleirissä.

Äänestä
  • Sä se pääset ensimmäisenä homoneekerien KZ-leiriin! Varmasti sulla on kivaa sielä!
    Bush on varmaan homo, tai jos se ei pommita Irakia maantasalle niin onko sittenkään????

    Äänestä

Tietääkseni Aatu oli impotentti, johtuen lukuisista sairauksistaan! Sen suurin rakkaus oli sen nuori serkkutyttö (kas, kas), jonka miehen murhautti saadakseen tuon naisen rakkauden itselleen, jolloin serkku teki itsarin! Varmaan Aatolfii on vituttanu? Somaa eikö vain!
Noilla väittämillähän aina myydään, jotain tusinakirjaa, ja kappas vaan säkin oot ostanut sionistien raamatun.

Äänestä

Ver sein Volk retten will, kann nur heteroisch denken.

Äänestä

Älä jauha paskaa. Netissä tääläistä paskaa jauhetaan alvariinsa. Sivarit ja armeijakundit antavat homofantasiansa lentää. Netti on lastentarha. Ei täällä mihinkään voi luottaa.

Minä sen sijaan muistan kirjan nimen, josta olen lukenut, että Aatun lapsenlapsi elää ja voi hyvin, mutta haluaa elää tuntemattomana. Niin, ettei Aatu homppeli ollut. Hän oli salatieteilijä.

Äänestä
  • kyllä AATU oli seksuaalisesti pervessi.masokisti
    ja bi-seksuaali .Aatu nautti mm pissaleikistä
    ja sadomasikistina antoi ruoskia itseään .
    lisäksi hän mitä ilmeisin sairasti vainoharhaisuutta .aatulla oli paljon vaaleita nuorukaisia rakastajina .tämän tiedän siitä ,että tunnen naisen joka kuului hitler jugendiin ,ja
    kauneimmat nuorukaiset haettiin aatulle ja monille muille korkeimmille upseereille rakastajiksi . tosi on .

    Äänestä

lue edellinen ,siihen yhdyn

Äänestä

Kommentoi aloitusta


möllö kirjoitti:

Hitler oli ihan oikeesti homo! siitä on tehty kirjaki mut en muista nimee...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu