Johtaja?

Missäs se johtaja on, joka kirjoitti niitä juttuja pari kolme vuotta sitten? Onko uutta tulossa?
4721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun ei kirjoittele tänne Volvomiehille niitä hauskoja juttuja.2 vuotta sitää aikaa kun viimeksi Johtajan ajomatkaa luveskelin.

Äänestä
  • Liian kovaa.......?

    Äänestä

  • Putte kirjoitti:

    Liian kovaa.......?

    Sitä minäkin pelkään että premiumluokan Volvolla ajanut 240km/h tutkaan mökkitiellä.

    Äänestä

  • volvo_puranen kirjoitti:

    Sitä minäkin pelkään että premiumluokan Volvolla ajanut 240km/h tutkaan mökkitiellä.

    Että jos on ajanyt premiumilla 240km/h MUTKAAN, mökkitiellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Missäs se johtaja on, joka kirjoitti niitä juttuja pari kolme vuotta sitten? Onko uutta tulossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu