kaikista autoista tulle

Kaikista autoista tulee ooppeleita ! Aikanaan.
111030
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kaikista ei tule luusereita, niinkuin Stewarista.

Äänestä

ja sun mummos duunas sua corollan takapenkillä paikallisen vallesmannin kanssa...

Äänestä

on tullu vesipää.Aikoja sitten.Täälläkään ei tarvita noita idioottimaisia kommentteja.

Äänestä
  • .....

    Äänestä

autostani. Tuntui kehittyvän koko ajan ihan väärään suuntaan; vikoja riitti jatkuvasti. Kyllästyin odottamaan ja ostin Opelin. Sen jälkeen on tullut ajeltua huolettomia kilometrejä.

Äänestä

kokonaisen kuukauden miettiessäsi kekseliästä vitsiäsi. Aika hyvin onnistuttu. Pitäähän äiskänkin vaihtaa vaippasi monta kertaa kyseisenä aikana. Terveisiä vaan äidillesi.

Äänestä

Saksalaisen tutkimuksen mukaan paras Saksalaisista merkeistä. Toivottavasti tuleekin muista autoista ooppeleita, niin paranevat vanhetessaan nekin.

Äänestä

arvo kun pidän sitä tarpeeksi kauan? tuleeko siitä tosiaankin astra,vectra tai kenties kuningas zafira.

Äänestä

Katsos se asiahan on niin, että ketkä joutuvat ajelemaan Opelilla, he ajavat sillä pakon edestä, koska autoa on pakko pitää ja parempaan ei ole varaa. Persaukista porukkaa nämä, ei kannata puhua näillä ne vaan suuttuu siitä ja purkavat omaa pahaa oloaan. Lähes kaikki uudet Opelit ovat rahoitusyhtiön omistuksessa, tietenkin poikkeuksia lukuunottamatta.

Äänestä
  • runkkuperse että millä itse ajelet.katsos kun opelin hintaluokassa on paljon autoja.kalliimpia toki on mutta se toyota millä tod.näk.itse ajat ei kuitenkaan mikään porhopeli ole.

    Äänestä

  • nyt sitten kirjoitti:

    runkkuperse että millä itse ajelet.katsos kun opelin hintaluokassa on paljon autoja.kalliimpia toki on mutta se toyota millä tod.näk.itse ajat ei kuitenkaan mikään porhopeli ole.

    Ja on todella mahtava peli, tehoa ja vääntöä löytyy, kun pienestä kylästä. Olen ollut kyseiseen autoon todella tyytyväinen. Itselläni ei ole Toyotaa ollut koskaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stewari kirjoitti:

Kaikista autoista tulee ooppeleita ! Aikanaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu