koodi hukassa sh3

en saa auki salkkua joka on sängyllä sairaalassa. 4 numeroinen koodi uupuu. jotain tekemistä kellon kanssa?
3329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vastaushan löytyy helposti kelloa tutkimalla =)

Äänestä
  • koodi on varmaan ihan helppo mut ei vaan toimi. se ruosteinen jälkikin on syynätty moneen kertaan. tähänkö tökkäsi? en halua katsoa etukäteen walkthrough juttuja mut tää on hankala.

    Äänestä

  • ptv kirjoitti:

    koodi on varmaan ihan helppo mut ei vaan toimi. se ruosteinen jälkikin on syynätty moneen kertaan. tähänkö tökkäsi? en halua katsoa etukäteen walkthrough juttuja mut tää on hankala.

    Ei se nyt niin maailmaa kaada, jos walkthroughia pitää katsoa. Kunhan lukee vain sen tarvittavan kohdan, niin kaikki pitäis olla ihan kunnossa :)

    Itse en tähän muuta osaa neuvoa, kuin että se koodi pitäis lukea siinä kellossa... :l

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ptv kirjoitti:

en saa auki salkkua joka on sängyllä sairaalassa. 4 numeroinen koodi uupuu. jotain tekemistä kellon kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu