muistitikku sekos

Onko mitään tehtävissä ku muistitikku sekos? Jouduin irrottamaan sen väärin koneesta, ku kone jumitti. Muistitikussa on tietoa, mutta ei näytä sitä eikä myöskään anna laittaa sinne mitään koska se on täynnä. Eikä anna tyhjentää sitä.
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Löysin vanhoja kysymyksiä täältä ja niiden avulla formatoin kortin. Nyt se pelittää taas :) Luulin jo et se ois täytyny heittää roskiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heenu1 kirjoitti:

Onko mitään tehtävissä ku muistitikku sekos? Jouduin irrottamaan sen väärin koneesta, ku kone jumitti. Muistitikussa on tietoa, mutta ei näytä sitä eikä myöskään anna laittaa sinne mitään koska se on täynnä. Eikä anna tyhjentää sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu