Mitä varten kaikki keskustelupalstat on täynnä homottelua.Koko ajan joku on homo !
homo ja homo
6
2686
Vastaukset
- parhaimillaan
koko homostelu ! Ihana sana: HOMOSTELU..sisutetaan ja homostellaan.Kokkaillaan ja homostellaan! Homostellaan ja ei homostella ? Siis ei homotkaan enää osaa olla homoja! B uaahhahah =)
- PIKKU KAKKONEN
ETKÖ OLE TIETOINEN ,ETTÄ PRESIDENTTIMME ON ENTINEN SETAN PUHEENJOHTAJA....
- keskustelupalstojen
pääpuheenaihe ruskeiden juttujen lisäksi. Näissä ei paljo tolkkua ole, siten kai vesitetään, jos joku jotain asiaakin tahtoisi sanoa. Kehittymätön huumorintaju joillakin! Istunu liikaa potalla pienenä.
- ..siinä..
...kaikki,vaan pottakin on kulunut puhki,että semmoinen tapaus.
- ythj
sä oot homo
- gunnar
todeta että täällä on aito svenski myös mukana sillä hän ei ole mies eikä mikään joka ei ota votkaa jäillä eli jätkää voilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1344008Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va211982Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos461719Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3411578Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu201433Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi441390Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy801194Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti211076Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1361032- 75948