sairaalas toisen oven koodi! en tarkoita alkerran ovea johonka löyty vihje ihan vierestä. Nii voiko joku kertoa mistä se koodi löytyy tai sen koodin?
KOODI hukasa kans!!!!!
pertsa
3486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
painin saman ongelman kans. mut ekaksi sun täytyy löytää salkku johon löytyy koodi vieressä olevasta kellosta. tosin koodi viel hämärän peitossa. salkusta löytyy jotain? jonka avulla kellarin nurkaan pääsee kurkistamaan. sieltä pitäis löytyä yläkerran oven avauskoodi. näin olen pähkäillyt. jos tajuat kellon ajasta koodin niin kerro!!!
Se koodi on kellonaika jonka näkee suoraan siitä kellosta.. Salkusta saa kameran jolla voi ottaa kuvan kellarin nurkasta jonka edessä on tavaraa. Kuvassa on koodi siihen oveen. :o
eri ovea... sen toisen oven koodi löytyy valokuvasta. käy ottamassa kuva huoneesta, jossa on veriviiva seinässä. Sinne menevällä käytävällä on pyörätuoli kumollaan.