yllättäen mieshuolia täällä.. olen yrittänyt miettiä olisiko ruskeahiuksisesta kaveristani minulle kumppaniksi, mutta kun minun puolelta ei ole sellaista aitoa kemiaa häntä kohtaan, enemmän kaveruutta. mietin tätä varmaan siksi kun olen ollut sinkkuna jo tarpeeksi kauan eikä sitä oikeaa vaan näytä löytyvän. en kuitenkaan haluaisi tyytyä "kompromissiin".. sitten on kuvioissa myös yksi vaalea, josta olen kovin kiinnostunut, mutta en oikein tiedä hänen tunteistaan minua kohtaan?
avecMaria :)
Nimetön
2165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Miksi tuhlata elämäänsä, jonka saat elää vain kerran, johonkin mitä ei todella halua?
Korttisi ovat erittäin suotuisat omien päämääriesi saavuttamiseen, joten ei muuta kuin toimeksi! Tämän pohjalta uskon, että vaaleaa kannattaisi lähestyä...Korttien mukaan olet kadehdittu ja pidetty henkilö, sinulla ei ole mitään pelättävää.
Toisaalta tiedossa on myöskin jokin kiista, joka saattaa äityä melkoiseksi kiistelyksi. Mutta sen jälkeen tilanne rauhoittuu.
Oletko saamassa jotain päätökseen? Opinnot, työn vai olikohan tuo sinkkuuden päättymisen kortti...? ;)
Maria
vastauksesta! antoi rohkeutta. ja niin totta "miksi tuhlata ainutkertainen elämä johonkin, mitä ei oikeasti halua".