todellakin noin osaamattomia/kämöjä? Täällä porukka kyselee hädissään että pitääkö biologia lyhentää BI, pitääkö esseet alkaa seittemänneltä vaiko kahdeksannelta riviltä, etc. Siis ottakaa jumankauta se järki käteen ja miettikää vähän aikaa. Oiskohan oleellisempaa tuo sisältö kuin muotoseikat? Ei ne sensorit mitään koneita ole, siellä on ihan tavallisia ihmisiä. Kuhan on siisti käsiala ja äikän aine kirjotettu puhtaaksi mustekynällä niin muotoseikat on suunnilleen siinä.
onko nykyiset ABI:t
Heeboilija
7911
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
odota pari vuotta, niin pääset itsekin yo kirjoituksiin.
Kirjotin psykologian, mutta ei mun niitä ohjeita tarvinnu paniikissa täältä kysellä.
taas se alko...
jotkut on oikeesti niin tarkkoja ja jotkut sressaa niin paljon että itsestään selvät asiat unohtuu... joten ei kannata tuomita heti vaan miettiä millaisesta tapauksesta on kyse.. :)
miten tollanen voi vaivata sua niin paljon, että aloitat siitä uuden keskustelun?
Abi ei ole lyhenne, eikä sitä ei taivuteta kuten sitä teit. Kirjoituasun pitäisi olla abit, ei abi:t. :D (Ihan oli pakko vastata takaisin tuollaiseen haukkumiseen)
Ja toiseksi, kyllä ne muotoiseikatkin taitaa painaa jonkin verran.
Kun on sitä muotoseikkaa ja vielä uusi reaali eikä kukaan ole kädestä pitäen neuvonut.. Parempi kysyä kuin joutua hylätyksi. Paha setä.
Älyttömiähän ne pilkunviilausmuotoseikat on mutta en kyllä aio niiden takia reputtaa.