Ristinummelta Vanhikseen

Ristinummelta olisi tarkoitus mennä Vanhiksen puolelle vierailulle, ihan vaan tutustumaan alueisiin. Millä ajoneuvolla olisi suotuisaa tuo matka tehdä? Julkisilla vai omalla autolla? Kertokaa ja auttakaa please, ajattelin ehkä tässä kevään aikana tuon matkan jo tempaista!!
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja saa katsella maisemia. Kannattaa varata aikaa matkaa varten, mukaan lukemista ja evästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkaaja kirjoitti:

Ristinummelta olisi tarkoitus mennä Vanhiksen puolelle vierailulle, ihan vaan tutustumaan alueisiin. Millä ajoneuvolla olisi suotuisaa tuo matka tehdä? Julkisilla vai omalla autolla? Kertokaa ja auttakaa please, ajattelin ehkä tässä kevään aikana tuon matkan jo tempaista!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu