Lataus ongelma

Miksi kone ei lataa kaikkia ohjelmia netin kautta ja miksi ei pelit toimi. Onko jokin asetus pielessä? Vaihdoin emon prossun ja näyttiksen sen jälkeen tuli tämä ongelma, neuvoista hyvistä kiitos!
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No jokin asetus on varmaan pielessä... :)
Mutta mitä tarkoitat? Anna vähän tarkempaa tietoa. mitä kone herjaa? Tuleeko joitain varoituksia? Ja meinaatko että et pysty downloadata mitään...

:)

Joh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxxxx kirjoitti:

Miksi kone ei lataa kaikkia ohjelmia netin kautta ja miksi ei pelit toimi. Onko jokin asetus pielessä? Vaihdoin emon prossun ja näyttiksen sen jälkeen tuli tämä ongelma, neuvoista hyvistä kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu