Talladega?

Mikäs erikoismalli se 900 Talladega nyt sitten on? Onko se aina 3-ovinen coupe? onko sisustassa, alustassa, koneessa, jne, jotain eroja tavalliseen? oliko uutena paljon kalliimpi?
2350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Selvitinkin jo asian itse.

Äänestä
  • eli mistä löysit ja mitä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saabisti73 kirjoitti:

Mikäs erikoismalli se 900 Talladega nyt sitten on? Onko se aina 3-ovinen coupe? onko sisustassa, alustassa, koneessa, jne, jotain eroja tavalliseen? oliko uutena paljon kalliimpi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu