Onko Thief 4 mahdollinen

Jos täällä sattuu olemaan legendaarisen thief sarjan (dark project, Metal Age, Deadly Shadows) faneja jotka tíetävät jotain mahdollisesta jatkosta niin laittakaa linkkejä yms huhutkin kelpaa.
2155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä se on, mikäli olet jo testannut thief goldin, shadows of metal age 2x,ja miljoonat fani kentät, ja thief revengen.... mutta thief 4 tulee varmasti, ainakin undergroundiin... liity jäseneksi niin saat kaikki käyttöön.... mikäli olet 18 vuotias ja osaat thief koodi kirjoituksen, eli tuskin mutta thief 4 tulee varmasti... katso thief deadlyn loppu video....

Äänestä
  • ...... pahoitteluni mutta thief tekijät ovat eronneet ja kaikki työstää eri pelejä nykyään kuten hitmaneja ja mikäseoli splinter celliä

    thief 4 tulevaisuus on fanien käsissä ellei ihmeitä tapahdu.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Garret? kirjoitti:

Jos täällä sattuu olemaan legendaarisen thief sarjan (dark project, Metal Age, Deadly Shadows) faneja jotka tíetävät jotain mahdollisesta jatkosta niin laittakaa linkkejä yms huhutkin kelpaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu