ETITÄÄ UUTEEN KLAANIIN JÄSENII!

etsimme uuteen klaaniin jäseniä compat vähimmäis raja on 10 lvl eninnäis rajaa ei ole... sivut on http://www.freewebs.com/runezombies
2189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

60 lvl39lvl 57 lvl25 lvl..
hyvä tehä pk retkiä kun on 40levelin ero ei paha joku 25 levelinen tekee jotain wildus kun 60lvl kimppuun hyökätään ja pitää olla aika kaukana et voi hyökätä..

Äänestä
  • no sinee tulee lisää porukkaaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ollin muna kirjoitti:

etsimme uuteen klaaniin jäseniä compat vähimmäis raja on 10 lvl eninnäis rajaa ei ole... sivut on http://www.freewebs.com/runezombies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu