Uus habboni!

Tässä !!!Ray!!! Tässä olis uus Habboni

www.Raynhotelli.fi

Kaikki tonne!
5356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toi on valehtelija minä viimeistelen sitä vasta

Äänestä
  • toi ei ole mun hotelli lol

    Äänestä

  • millon se sun habbo on valmis rays?????

    Äänestä

tommosta osotetta ei ees oo

Äänestä

Saatanan Homo huijari !!! Vittu ei sulla oo mitää
Omaa habboo!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Tässä !!!Ray!!! Tässä olis uus Habboni

www.Raynhotelli.fi

Kaikki tonne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu