Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko se haju

onko se haju pillunhaju, mikä joskus bussissa lemahtaa. Kerran baarin jälkeen kävin mcdonaltsissa ja sielä oli paljon naisia ja sama haju. Tuon hajun saattaa haistaa ihan missä vain. se ei ole ihan tavallinen hien haju, se on semmonen vakohien haju, imelä AAAH
1331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja vehkeelle se haisee sen takia, kun broilerille syötetään kalarehua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuuskija Sakkola kirjoitti:

onko se haju pillunhaju, mikä joskus bussissa lemahtaa. Kerran baarin jälkeen kävin mcdonaltsissa ja sielä oli paljon naisia ja sama haju. Tuon hajun saattaa haistaa ihan missä vain. se ei ole ihan tavallinen hien haju, se on semmonen vakohien haju, imelä AAAH

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu