GOD OF WAR

mitä pitää tehdä, kun oon sellases kohdas et vähän aikaa kun on taistellu ni lattia avautuu ja ukkeli tippuu kuolemaan? apuva.
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tarpeeksi nopeasti niin selviät ilman tippumista

Äänestä

tuhoa niitten kilpiheppujen kilvet neliö neliö kolmio combolla. Sitten käytä Poseidonin raivoa kuin hullu. Jos vieläkin on jotain elossa, hakkaa ne nopeasti maahan ja riennä hakemaan se vipu kun taikaseinä murtuu. Ansa on toiminnassa kun vihutkin on tapettu, ellet mene nopeasti ja hae sitä vipua! Vasta kun saat vivun, ansa lukkiutuu ja oot turvassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gow kirjoitti:

mitä pitää tehdä, kun oon sellases kohdas et vähän aikaa kun on taistellu ni lattia avautuu ja ukkeli tippuu kuolemaan? apuva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu