Jussi poistit TAAS 3 aloitusta? Koita nyt ymmärtää, että kohta sinusta on tehtävä ilmoitus, että olet asiaton profiili, sillä poistelet aloittamasi jutut samantein!
Miksi
ihmettelijä123
9999
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
joka on tehnyt lähes samanlaisen nikin,mikä minulla
on.
Aika säälittävää tältä copycatilta.. Anteeksi Vattukylän Jussi, kun sinua syytin.. :/
" oikea Jussi " poisti viestin, jossa kerroit jättäväsi palstan. Miksi?
tarkemmin,sillä poistin itse kaikki aloittamani aiheet,koska tuo ilkeily meni siihen suuntaan,että se oli pakko tehdä.
voi tarkemmin katsoa, sillä ei sitä viestiä enää ole.. Minä vain sanoin sinulle, että voisiko sinun omissa vastauksissa olla jotain, joka saa ihmiset hermostumaan? Ei siinä ole pahaa, se on rakentavaa kritiikkiä..
Mitä ajatuksia herättää tuo kaksoisjussi? Minusta se ainakin on mautonta..
vasta huomaat,että näiltä keskusteluilta on pudonnut pohja pois,koska minä huomasin sen jo helmikuun puolella,ettei tästä mitään tule,vaan se menee just
tuohon suuntaan.Ja minä olen sitä mieltä,että näissä minun
aloituksissa ja kommenteissa oli tarkoitus herättää
lisää keskustelua ja tuoda esille vain rakentavaa kritikkiä.
keskusteluviesti " No niin " ( aloittanut jussiw-t ). Poistiko ylläpito sen vai kenties jussi ite?
Joko lapsikaappari/-kidnappaaja Outi Koski on mennyt suorittamaan USA:ssa saamannsa 5:n vuoden linnatuomiotaan?
RUOSTEMIKKOA kun seikkailee täällä Pohjois-Pohjanmaan-PALSTALLA.
Etkö pysty enään heittämään herjojasi muilla palstoilla?Kun sinun aloitukset ja kommentit poistetaan sheriffin toimesta Maailman Menoa-palstalta.