Todella tän maan seksikkäin pakkaus. Kurvit on kohdallaan tällä tytöllä. Äänen saa onneksi pois telkkarista!
Soittopelin
huutava blondi!
111987
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kiira Korpi on paljon seksikkäämpi ja ihanampi!!
tosiaan huutava!! nätti tyttö mutta aivan hirveä ääni!!
helmi pakkaus, kaunis ku mikä. taas osoitus että blondit naiset on kauneimpia.
Eihän suomessa muita olekkaan ainakaan mediassa joten TODELLA TYPERÄ yleistys. yhtähyvin jos olisin yhtä typerä kuin sinä voisin sanoa, että kun miss universumiksi valitaan aina tumma tai maailman kauneimmaksi ja seksikkäimmäksi kuten Jessica Alba tänävuonna, että taas osoitus että tummat naiset on kauneimpia.
aattelet..yhtä hyvin voisin sanoa siuta tyhmäks ku tuota jessikaalpiinoa työnnät joka viestiin. toi oli henk.koht mielipide että blondit naiset on kauneimpia. sanokoon muut mitä tahtoo, kun ei tummat säväytä niin ei.
Eikä myöskään minua blondit, en näe niissä mitään, vaan tummat kauniit säväyttää aina ja eniten.
Tuota blondia en huolis vaikka maksettais suomessa on sentää oikeesti kauniita ja fiksujakin. Tuo huutava muija on karseinta katsottavaa ja vielä enemmän kuuneltavaa.
No etpä ole naisia sitten tässä maassa paljoakaan nähnyt. Elämäsi liittyy tv:seen ja ainoat naiset mitä näät niin näät ne tv:ssä säälittävää ja naurettavaa. Koko elämäsi ilmeisesti liittyy vain mitä tv:ssä näet ja perustelet koko suomen naiskauneuden sen mukaan.
Shemale se on näkee ja kuuleehan tuon.
on niin maskuliininen ääni. "Nelli" on vaan roolihahmon nimi.
.niin joka tapauksessa sexy pakkaus.