Neuvoja?

Miten saisin nopeimmin finnit pois kasvoistani ja selästäni??Kaikkee oon yrittäny, mut finnii vaan pukkaa.Entä voiks saada kundikaverin, jos on finnei?
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi äiti.

Juo paljon vettä puhdistaaksesi elimistöäsi kuona-aineista, käytä monivitamiini- ja hivenainevalmistetta, apteekin ihonhoitotuotteita (itselläni sebamed clearface-sarjan pesupala ihon puhdistukseen humektan kosteusvoide).

Jos iho ärtyy oikein oikuttelemaan, niin pyydä lääkäriltä antibioottinen dalacin-liuos ihosi sivelyyn puhdistuksen jälkeen.

Enpä usko, että se kaverin saanti on finneistä kiinni, vaan asenteesta.

Äänestä

Kyllä varmasti saat poikaystävän, vaikka sinulla on muutama näppy naamassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BTK kirjoitti:

Miten saisin nopeimmin finnit pois kasvoistani ja selästäni??Kaikkee oon yrittäny, mut finnii vaan pukkaa.Entä voiks saada kundikaverin, jos on finnei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu