ei vieläkään

dvd:tä. Hemmetti sentään, että kestää. Emma-gaalassa Rammsteinin puolesta palkinnon vastaanottanut ukko sanoi, että keväällä kuullaan Rammsteinista. Mutta kauanko vielä? *odottelee tuskissaan*
1440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://www.planetrammstein.com kertoo seuraavaa:
"Universal/Mercury France informed us, fellow Rammstein fans, that the new Rammstein live DVD won't be out before September 2006. The delay is due to a technical problem, and the need for the management to organize the promotion of the DVD.

Rumours initially announced the DVD for March or April, but no official information came."

Eli julkaisu siirtyisi syksyyn. No, hyvää kannattaa aina odottaa :o)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rammaritar kirjoitti:

dvd:tä. Hemmetti sentään, että kestää. Emma-gaalassa Rammsteinin puolesta palkinnon vastaanottanut ukko sanoi, että keväällä kuullaan Rammsteinista. Mutta kauanko vielä? *odottelee tuskissaan*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu