Puhdistusmaito

Suositelkaa jotain hellävaraista puhdistusmaitoa.Mieluummin apteekin tuote.
1300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

puhdistusmaitoa haluaa niin mielestäni esim. Eucerinilla oli ihan ok tuote. Itse suosin nyt kyllä perusvoiteita eli humektania ja aqualania puhdistusmaidon sijaan eli käytän niitä samaan tapaan kuin jos käyttäisin puhdistusmaitoa. Parhaat vaihtoehdot itselle tähän mennessä. Näin talvella aqualan on mulle sopiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä sopiva? kirjoitti:

Suositelkaa jotain hellävaraista puhdistusmaitoa.Mieluummin apteekin tuote.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu