onneksi maksut

niiltä jolta ne kuuluu ottaa,eli hd-homot
maksaa kalliista romusta hyvän hinnan.
Ja turha mulle morjestaa,kun musta ei tule homoa.
2396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

romulla.Sehän on jokaisen oma valinta.
Minulla on hd ja samalla mopolla hinasimme
aikoinaan tukkeja metsästä.

Äänestä

Voi pientä, toivottavasti sinusta kuitenkin joskus tulee aikuinen. Epäilen tosin.
"nimim. japsista eroon heti kun rahat riittävät"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


otetaan kirjoitti:

niiltä jolta ne kuuluu ottaa,eli hd-homot
maksaa kalliista romusta hyvän hinnan.
Ja turha mulle morjestaa,kun musta ei tule homoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu