suodatin

ostan uuden suodattimen akvaarioon,akvaario250l.mikä kannattaa ostaa?
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suosittelisin EHEIMin ulkosuodattimista mallia 2213 tai EHEIMin sisäsuodattimista mallia 2252. EHEIMit ovat laadukkaita, helppokäyttöisiä ja niihin on saatavana varaosia suhteellisen helposti!

Äänestä

Joku suositteli ulkosuodattimista Eheimin Classiccia.

Itse päätyisin modernimpaan Professional-sarjaan, joku 2226 voisi olla hyvä tuon kokoiseen. Tai proffa II, 2028.

Äänestä

Jokin pienehkö ulkosuodatin ja roskankerääjäksi sisäsuodatin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??++++ kirjoitti:

ostan uuden suodattimen akvaarioon,akvaario250l.mikä kannattaa ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu