Laitan klassista

ja muutakin musiikkia vauvalle... eli korvakuulokkeet vatsaa vasten ja 15-20 minsaa päivässä. Kylläpäs alkaa vauva potkimaan ja liikkumaan vauhdikkaasti.
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..mitähän tuo tuumais isin ja äidin lempibändeistä, kuten metallicasta ja rammsteinista xD

Äänestä
  • laitan klassisen lisäks Stratovariusta, Nightwishiä, Thunderstonea ... esikoiselle laitettiin kaikkea, nyt se on 6 v. ja tykkää KISSistä, ja on hemmetin kiinnostunut musiikista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miiru70 kirjoitti:

ja muutakin musiikkia vauvalle... eli korvakuulokkeet vatsaa vasten ja 15-20 minsaa päivässä. Kylläpäs alkaa vauva potkimaan ja liikkumaan vauhdikkaasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu