hieroja

kotkassa hyviä hierojia?
21377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ainakin huonoja on, rahastaa vaan ja vähän taputtelee ja leipoo. Muutama pettymys on tullut eka sanottiin että se paikka ottaa kovaa, no sinnehän mä tietysti menin. mutta piti kysyy välillä että koska se hieronta alkaa kun ei muutakun vähän lämpeni vaan lihakset. Sanoin että ota kunnolla syvältä, mutta ei. no paikka oli kuitenkin nimi joka sisältää numeron 4

Äänestä
  • kokeile Ervo Pakkasta.Löytyy Karhulasta linja-autoaseman vastapäätä.Asia homma.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

kotkassa hyviä hierojia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu