Mistä johtuu, että YHDESSÄ AINOASSA talossa tavarat hajoaa KOKO AJAN?? Esim. joku käy pytyllä, menee tukkoon.Korjaan, seuraava menee,taas tukossa.Suihku hajoaa heti käytön jälkeen.Kaikki siis vaan yhessä talossa.. Tietoa mistä johtuis?? Alko ihan yht'äkkiä kerran ja jatkunu siitä asti. Alkaa pikku hiljaa kyrsiä, ku menee satoja euroja laskuun remonttireiskalle PÄIVÄSSÄ! Ku ei itse ehi korjata kaikkea. Help??
Tavarat hajoaa koko ajan... TS2
q_Pinja_p
6503
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
asenna päivitys
Mistä sen sais, jos sen tarvisin vielä tulevaisuudessa? Ku meni pois häätämällä perheen, tuhoamalla talon ja asuttamalla uusiks.
Tarkoitan niitä virallisia sivuja
voit ladata päivityksen The Sims 2 virallisilta sivuilta.
http://www.thesims2.fi/update
Kannattaa myös lisäosat päivittää. Jos sinulla on lisäosia.
Tuohan on unelma talo, korjaaja isän elettäväksi ei ainakaan tekeminen lopu ja taidot kohenee silmissä (säästää vielä kirjahylly kustannuksissa).
En tiedä teistä, mutta mä ainaki tykkäisin tollasesta. Ja syy miksi hain tän kaltasta aihetta, TIESITTEKÖ ETTÄ SE KUNTOILUPENKKI, JOKA ON SIMS 3:SSA, VOI HAJOTA KAKKOSESSA?! XD Sitä vaan repeilin!! :D