Milloin

Näit ihastuksesi viimeksi & kerro myös oletko Nainen vai Mies ja area missä asustelette
82234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

otin sellaisen katseen ja hymyn, että johan on kumma jos ei tajua... ;)

Äänestä

näin hänet.Olen mies 017-alueella.

Äänestä

iltapäivällä, ja nainen olen 017-alueelta..

Äänestä

Olen mies, ja näin ihastukseni viimeksi klo 14:00, maanantaina, Turun alueella.

Äänestä

sitten... tai oisko ollut peräti kuukausi tai pari :/ Ei pysty muistaan tarkasti...

No, molempi vaihtoehto on liian pitkä ;)

Äänestä

viime viikolla, sit se säikähti ja katos.
Taidan olla aika ruma?
016

Äänestä

lauantai iltana pk-sedulla

Äänestä
  • hänet(n)..pitäjänmäellä...kun olin kahvilla...;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinä kirjoitti:

Näit ihastuksesi viimeksi & kerro myös oletko Nainen vai Mies ja area missä asustelette

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu