Uusin huhu USA:sta kertoo, että potenssipillereiden ja -lääkkeiden jatkuva käyttö aiheuttaa nopeutuvaa tukan ohenemista ja lopulta kaljuuden jo nuorillakin miehillä.
Joten mikäli olette muut "elimenne" ja kykynne jo lisäravinteilla surkastuttaneet, niin näin täydennätte tuhotyönne. Onneksi nämä kohdistuvat vain asianosaisiin.
Joten mikäli olette muut "elimenne" ja kykynne jo lisäravinteilla surkastuttaneet, niin näin täydennätte tuhotyönne. Onneksi nämä kohdistuvat vain asianosaisiin.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jo on Kokkolassa kaljupäitä,näkee kuka vetää vigariinia poskeen! Hehh heeh heehhhhhhhh
Naiset ne harmaannuttaa ja kaljuunnuttaa. (-;
Eipä ole siis ihmekään, että kalju pää ja leukaparta on väännetty muodiksi.
Onpahan ainakin munapää!
Nämähän ne juuri kapakoissa riehuvat: tatuoidut ruunat, joilta kyky on mennyt ja taju hämärtynyt.
Heiluvat nyrkit ja iso suu kertovat omaa karua kieltään: alhaalla, missä kaikki on pientä, ei heilu mikään.
Samaa remmiä nämä 50 gubet ja daamit, joilta nuoruus jäi puuttumaan, ja nyt yritetään sitä elää jälkikäteen.
Eikös niitä potenssilääkkeitä oteta juuri sen takia että saisi kaljun esiin.