nettiliikenteen

joo mitens netmeteriä oikein tulkitaan?kun se piirtää viivaa vaikka pelkästään käynnistän koneen ja avaan netmeterin ja en tee muuta. myöskään modeemi ei vilku ja muurin mielestä ei ole liikennettä.spywarea ei ole, eikä muitakaan hämäriä ohjelmia,mitkä ottais yhteyttä.
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos se pieni ikkuna on siis näkyvissä siinä alareunassa on luvut punaisella ja vihreällä ja ne kertoo, mitä on tekeillä. En tiedä mitä ne pystyviivat tarkoittaa, kun ohjelmassa ei ole Helpiä.
Kun kliikkaa oikealla sitä alapalkin kaksoikolmiota, niin tulee asetukset sun muut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seuranta.. kirjoitti:

joo mitens netmeteriä oikein tulkitaan?kun se piirtää viivaa vaikka pelkästään käynnistän koneen ja avaan netmeterin ja en tee muuta. myöskään modeemi ei vilku ja muurin mielestä ei ole liikennettä.spywarea ei ole, eikä muitakaan hämäriä ohjelmia,mitkä ottais yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu