Bodomin murhaajan

murhaaja on ilmeisesti henkilö joka saa humalassa raivokohtauksia ja melko kookas henkilö

Kuka kookas äkkipikainen mies käytti murhapaikalla alkoholia ?
3652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuuluuko profiilin aiemmat nokkapokat ja kerskuminen omilla voimilla myöhemmin?

Äänestä

Kysymysmerkkiä ennen ei käytetä välilyöntiä! Olet mitä epäpätevin esittämään minkäänlaisia kommentteja .

Äänestä

-teon raakuudesta johtuen todennäköisesti huumeiden vaikutuksen alainen
-tottunut käyttämään äärimmäistä väkivaltaa, koska osumat on kohdistettu pääasiassa päähän ja kaulaan
-ei ryöstömotiivia
-motiivina vanhojen paineiden purkaminen
-motiivina perverssit seksuaaliset taipumukset
-hermot ovat äärimmäisen hyvät ja kyky elää kaksoiselämää
-täydellinen valehtelija ja hyvin äkkipikainen
-syyllistynyt lukuisiin väkivallantekoihin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


profiili.. kirjoitti:

murhaaja on ilmeisesti henkilö joka saa humalassa raivokohtauksia ja melko kookas henkilö

Kuka kookas äkkipikainen mies käytti murhapaikalla alkoholia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu