banaaniveneily

hei kaikki.
onko kukaan teistä käynyt alanyassa banaaniveneilemässä? paljon se suurinpiirtein maksaa siellä? ja kauan se ajelu kestää? kiitos jo kaikille vastanneille. :)
1377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meriretken yhteydessä, pysähdyspaikalla tarjosivat meille banaaniveneilyä. Hinta oli muistaakseni 10€ henkilö ja kesto n. 5-10 min.

Hauskalta näytti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meiju kirjoitti:

hei kaikki.
onko kukaan teistä käynyt alanyassa banaaniveneilemässä? paljon se suurinpiirtein maksaa siellä? ja kauan se ajelu kestää? kiitos jo kaikille vastanneille. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu