-89 900 aeroon ei mene tsw:n vanteet ?

jarrusatulat ovat liian isot, meneekö vanteista
takuu jos sorvaa?

mitkä 17" käy suoraan?
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän takuu menee varmasti, jos menee
sorvailemaan. Voi kyllä mennä vanteen
kestävyyskin. Rengasliikkeessä eivät edes suostu
sorvaamaan, vaan vastuu on kokonaan ostajalla.
Mutta ei kai 4x108 jaolla vannevalinnassa aiheuta
ongelmia kuin korkeintaan valinnan vaikeus?

Äänestä
  • 7"*17" Alessio Sportit et38 menee helposti.
    TiRessä ei suostunut edes myymään, saatikka
    sovittamaan vanteita; "ei mahdu" oli kommentti,
    joten ostin viereisestä kaupasta..
    ottaa kaariin kiinni, mutta pohjauskumien alle
    vähän tavaraa, niin ei ota enää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex tsw kirjoitti:

jarrusatulat ovat liian isot, meneekö vanteista
takuu jos sorvaa?

mitkä 17" käy suoraan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu