Kipeä klitoris ja kutitus

Moi naiset,

Onko kenelläkään ollut samaa vaivaa,siis klitoriksen
pää on todella arka ja punottaa.Sitten vielä
kutittaa samalla tavalla kuin hiivatulehduksessa.
Apua kaivataan...pitäisi varmaan ostaa lääke
hiivatulehdukseen?

Kiitos!=)
11812
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla oli kanssa Aivan Älyttömän kipeä glitoris. Ihmettelin todella mikä oli vialla. Sitten iski kutina. Minulla oli ainakin syynä hiiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maria28 kirjoitti:

Moi naiset,

Onko kenelläkään ollut samaa vaivaa,siis klitoriksen
pää on todella arka ja punottaa.Sitten vielä
kutittaa samalla tavalla kuin hiivatulehduksessa.
Apua kaivataan...pitäisi varmaan ostaa lääke
hiivatulehdukseen?

Kiitos!=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu