vihaan

koska painan edelleen 59kg ja mittarissa pitäisi olla 50kg puolenvuoden jälkeen kun olen mennyt takaisin työelämään äitiysvapaan jälkeen ..kuka mies eronnen naisen haluaaa näin lihavana ..häh..!! VIHAAN VIHAAN
2252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

anorektikoita
mä haluan löytää naisesta pehmeyttä.kolisevat luut on noub.

Äänestä
  • Ja minä painan vain 95 kiloa!
    Oih ihanaa olla keijunkeveä.
    Hei mene typy kallonkutistajalle
    ja pian!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


itseäni.. kirjoitti:

koska painan edelleen 59kg ja mittarissa pitäisi olla 50kg puolenvuoden jälkeen kun olen mennyt takaisin työelämään äitiysvapaan jälkeen ..kuka mies eronnen naisen haluaaa näin lihavana ..häh..!! VIHAAN VIHAAN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu