Onko tietoa koska?

Niin onko tietoa koska ja yleensä järjestetäänkö Vantaan, Tikkurilan kirjaston Lummesaliin näyttelyä?

Muistan että joku 4-5v. sitten mulla oli siellä yksi työ näytillä ja se oli just huhtikuussa.
Joten jos olis tietoa niin viitsisittekö infota muakin siitä. Kiitos.
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käydä vantaan kaupungin sivustoilla ja kysellä sieltä...
Ja tämä ei ollut sitten aprillia! :)

Äänestä

Yleensäkin muitakin näyttelyitä vantaalla mihin voisi viedä omia töitään näytille. olen harrastaja joten en pääse käsittääkseni sitten noitten "ammattilaisten" näyttelyihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vantaa25 kirjoitti:

Niin onko tietoa koska ja yleensä järjestetäänkö Vantaan, Tikkurilan kirjaston Lummesaliin näyttelyä?

Muistan että joku 4-5v. sitten mulla oli siellä yksi työ näytillä ja se oli just huhtikuussa.
Joten jos olis tietoa niin viitsisittekö infota muakin siitä. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu