Kone horjahtelee

En tiedä mutta on se mystistä eräänä päivänä se oli oikein katollaan.....Tarskohan se pultata lattiaan kiinni ettei jonain päivänä juokse karkuun...???

Em tiedä onko mun kone hieman villimpi kuin keskimääräisesti, kun muilla vaan kaatuilee??
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Monesti tuohon auttaa, kun jättää ITSE pari viimeistä (terävää?) ottamatta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joskus kaatuilee kirjoitti:

En tiedä mutta on se mystistä eräänä päivänä se oli oikein katollaan.....Tarskohan se pultata lattiaan kiinni ettei jonain päivänä juokse karkuun...???

Em tiedä onko mun kone hieman villimpi kuin keskimääräisesti, kun muilla vaan kaatuilee??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu