Joten niin siinä käy kun kukaan ei osta.
Daihatsun maahantuonti loppunut
4
1286
Vastaukset
- opel
Hyvä ettei niitä paskoja ei enää ole tien tukkona!
- D4D
Mutta kaikkien harmiksi teillämme liikkuu vielä Opelin ja VW:n tapaisia riemurasioita - pitäisi kieltää lailla!!! Daihatsu sentäs on melkoisen luotettava auto - mutta markkinointi floppas täysin!!!
- Kuski
ei kukaan muu kuin päästään vialla oleva ajele sellaisella ruoste ja romukasalla kuin Opel? Vieläkö niitä mieliharmeja tuodaan Suomeen???
- Hra Alzheimer
Autosi on varmasti punainen Astra tai Vectra? Olet siis persoonaton nörtti, joka ei ymmärrä autoista tai ajamisesta mitään.
Toisinsanoen, miksi yleensä kirjoittelet autoista mitään? Osastosi on tuolla seksinovellit otsikon alla. Sen lähemmäksi seksiä sinä et pääse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san3153714Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322048Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.451664- 981656
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1041374- 1451215
- 821113
Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1021113Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja100918Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.68836