onko tämä tuttua?

niin...kuulostaako tutulta.?nyt kp16 (vasta) viim.kierto oli 24 pv. mahassa noustessa ja liikkuessa tuntuu jotain,vähän niinkuin painon tunnetta tai joku möntti,kauhean vaikea kuvailla,mutta kuitenkin...ymmärsiköhän kukaan ja onko ollut samanlaista :) ?
1585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

todennäköisesti vain vauvakuumeesta johtuva joku oire kun tuntuu että vatsassa liikkuu jotakin... vaikka kuitenkaan en ole raskaana. ja kaikki tälläiset painon- sun muut tuntemukset on koettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kissa kirjoitti:

niin...kuulostaako tutulta.?nyt kp16 (vasta) viim.kierto oli 24 pv. mahassa noustessa ja liikkuessa tuntuu jotain,vähän niinkuin painon tunnetta tai joku möntti,kauhean vaikea kuvailla,mutta kuitenkin...ymmärsiköhän kukaan ja onko ollut samanlaista :) ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu