Miten noin hyvännäköinen kissa on ikinä voinut harrastaa seksiä Wallu Walpion kanssa.
Niina Herala
srh
2112000
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Miksi naiset aina rakastuvat renttuihin......
kyllä tosi ärsyttävä tyyppi !
Vaikka ei tuo Niinakaan kyllä nyt niin erikoinen ole !
Ei Niina Herala ole ollenkaan hyvännäköinen. Liekö sillä joku kehitysvamma, kun on hiukan sen näköinen.
aivan niin. mitä kaunista tuossa kuminaamassa mukamas on???ihan oudon näkönen akka.
Todellakin hyvännäkoinen ja erikoisen näkoinen ovat ihan eri asioita.
kyllä huomaa kuinka kateelliset, läskit, finninaama juntti tytöt eivät voi kehua ketään kun itsekkin näyttävät petolinnun perseeltä. Minusta myös todella kauniin näköinen.
Ei todellakaan ole hyvännäköinen. Nauraa hohottaa ja kertoi kuinka "aviomieheni" teki sitä ja tätä....ei jatkoon!
Ei kukaan ulkonäölleen mahda mitään, mutta Niina ei ole ainakaan feikki on luonnollinen. Ottakaa oppia monet feikki naiset. Minä ainakin arvostan sellaisia ihmisiä jotka uskaltaa olla aitoja.
Just sitä se tekee koko ajan, vaikka varmasti toivoo että wallu kävisi sitä vetämässä
Jos on kysymys Huuman ohjelman akasta on todella surkee. Minihame ei tarvi meikata ja äijät sekoo.
Wallu Walpio on muutaman kerran äänestetty seksikkäimpien miesten listalle. Moni nainen pitää häntä hyvännäköisenä ja sille te katelliset miehet ette voi mitään.
Näin naisena kyllä ihmettelen syvästi, että mitä niiden Wallua äänestäneiden naisten päässä on oikein liikkunut. Renttuudessakaan ei välttämättä ole mitään vikaa, mutta Valpio on kyllä olemukseltaan kaikin puolen turha ja kuvottava hahmo.
Wallu ja Enbuske ovat köyrineet miltei kaikkien julkkisnaisten kanssa.
Sokeiden naisten kanssa.
Enbuske on löysä erittäin vastenmielinen..Näyttää todella geenisotkulta. Ja päässäkin kolisee kuten tiedämme.
Embusken löllökroppa vastenmielinen.
On mummonsa näyttelijä Marja Korhosen näköinen. Mummi esiintyi Helge Heralan kanssa useissa kotim elokuvissa 50-70 luvulla, Helge Ninan edesmennyt ukki
On se wallu mahtanut panna tuota lutkaa ihan kunnolla
Wallu on koinsyömä ukko jolle juomat maistuu.
Tuo on Huomenta Suomen lähetyksissä
la ja su.
Ei pysty katsomaan tuota ohjelmaa karmivaa naurua, huutoja ja kovaa liikehdintää??
Mistä Mtv repii noita vetäjiä, koska tuskin on toimittaja?
Onpa naisella otsaa?