ZX:n lämppärin kenno

Posahti joo, nuppi ja lasit huurussa.
Voisko kukaan kertoa, onko mitään mieltä edes harkita vaihtoduunia itse kotipihassa napertaen?

Vinkeistä kiitollinen olisin.
2337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaisen operaation tein loppukesästä...

Työläs, mutta ei ollenkaan mahdoton tehtävä.

Homma vaatii koko kojetaulun poistamisen. Muuten et kennoon käsiksi pääse.

Moottoritilan puolelta kun irroittaa lämppäriin meneviä putkia, kannattaa olla varovainen ettei niitä riko. Tuppaavat ne muoviset liitoskappaleet kuulemma herkästi hajoamaan. Kuumailmapuhallin on oiva apu siinä.

Ennenkun ostat uuden kennon, ota selvää lämmityslaitteen valmistaja.

Minulla meni rauhassa tehden päivä purkamiseen ja toinen kasaamiseen. Ja viikko mattojen kuivatukseen siinä välissä...

Äänestä

melkein sanoisin että vaatii urheilumieltä pihamaalla alkaa askartelemaan.ainakin näillä keleillä.mutta tunnettuahan on että rohkea rotan syö.en suosittele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zedäx kirjoitti:

Posahti joo, nuppi ja lasit huurussa.
Voisko kukaan kertoa, onko mitään mieltä edes harkita vaihtoduunia itse kotipihassa napertaen?

Vinkeistä kiitollinen olisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu