ysisatasen airflow korisarja jyväskylässä

onko kukaan havainnut tummaa 900i saabia jossa on
vaaleat tai hopeiset puskurit ja hekmat. tuo auto
on vissiin varustettu airflow sarjalla kysymys
kuuluukin mistä tuo korisarja on peräisin. onmko
ollut vakiona vai ei ?
2449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MSPORT jossain tampereen läheltä saa Airflow -
kopiosarjoja, sorry, en vaan muista
yhteystietoja! Nimen perusteella voi tiedustella.

Äänestä
  • jpoo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


900t16 kirjoitti:

onko kukaan havainnut tummaa 900i saabia jossa on
vaaleat tai hopeiset puskurit ja hekmat. tuo auto
on vissiin varustettu airflow sarjalla kysymys
kuuluukin mistä tuo korisarja on peräisin. onmko
ollut vakiona vai ei ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu