Versoon tummennuskalvot?

Mistä voi saada tummennuskalvot jälkiasennettuna ja mihin hintaan? Kuinka sitten pysyvät ja onko kalvoilla tai työllä jonkinlaista takuuta? Ja siis kannattaako niitä edes asentaa?
3888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sellaset kannattaa laitattaa ammattilaisella niin tulee nätisti ja varmasti pysyy. Veikkaisin et Versoon olis takalasit tollasen 300e paikkeilla ja on sillä työllä varmaan ihan kunnon takuukin.

Äänestä

Saa laitettua. Itse laitatin Lustigilla ja hintaa oli 200€. Kalvoilla on muistaakseni 3 vuoden takuu.

Äänestä

Me maalaiset katsomme netistä mitä sieltä voi tilata.
kokeile motonettiä tai hakua googlella.
Toisaalta kannattaa miettiä miksi?
Auton huoltaminen on pal tärkeämpää asiaa oikeasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä kirjoitti:

Mistä voi saada tummennuskalvot jälkiasennettuna ja mihin hintaan? Kuinka sitten pysyvät ja onko kalvoilla tai työllä jonkinlaista takuuta? Ja siis kannattaako niitä edes asentaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu