yisin seuraavaa:
onko auton merkillä näin alussa väliä?
tekisi mieli aloittaa "ura" mersulla mutta en ole koskaan kyseistä autoa ajanut.
Kenen piikkiin menee jos kolaroi auton työaikana?
kohta taksikurssin
11
1644
Vastaukset
- kurssin
käyneenä tulen opettamaan isännille vähän asioita.miten toimitaan ja minkälaisia autoja annetaan rengeille.nipponeita turha tyrkyttää kun voi valkata sakemanneja.
- Tulee hyvät Kassat
Sillä on hyvä aloittaa.
- yläkerrassa
viirata.Ihmettelen että läpäisit renkikurssin.Taidat olla niinku kukko tunkiolla.
- kurssi
yläkerrassa kirjoitti:
viirata.Ihmettelen että läpäisit renkikurssin.Taidat olla niinku kukko tunkiolla.
nyt ruvetaan tienaamaanja soittaa asiakkaille suuta että pääsee yleisönosasto kirjoituksiin.vaviskaa myös isännät en anna teidän pompottaa mua.
- autollaonväliä
Kunnon penkit missä selkä ei väsy.
Automaattivaihteet, itse en jaksa polkea ja hämmentää 12 tuntia putkeen, kuunnella samalla jotain kälinää ja örinää.
Tilaa tarpeeksi, jotta mahtuu ihmiset ja tavarat.
Jos kolisee, firmoilla on vakuutukset. Yritä kuitenkin pitää työkalu viimeseen asti ehjänä, eli älä hosu, ota rauhallisesti, kiirettä sinulla ei ole vaikka joskus sellainen fiilis saattaa tulla.- käyty
kiitos vinkistä.
Siispä automaatti saksalainen auto.
Mersussa taitaa olla kunnon penkit?
Mukava isäntä ja ei kun kurssin jälkeen töihin.
kiitos - Renki
käyty kirjoitti:
kiitos vinkistä.
Siispä automaatti saksalainen auto.
Mersussa taitaa olla kunnon penkit?
Mukava isäntä ja ei kun kurssin jälkeen töihin.
kiitosMersussa ei vielä tähän päivään mennessä ole ollut kunnollisia penkkejä.
- isännälle
Renki kirjoitti:
Mersussa ei vielä tähän päivään mennessä ole ollut kunnollisia penkkejä.
huutamaan et paremmat jakkarat alle tai nosta kytkintä renki.
isännälle kirjoitti:
huutamaan et paremmat jakkarat alle tai nosta kytkintä renki.
vaihto mersuaan, otti vanhasta recaron jakkaran mukaan, uuessa olikin sitten sivu turvatyynyt ja nehän on luonnollisesti penkeissä, arvaa ketuttiko. =)
- taksari
käyty kirjoitti:
kiitos vinkistä.
Siispä automaatti saksalainen auto.
Mersussa taitaa olla kunnon penkit?
Mukava isäntä ja ei kun kurssin jälkeen töihin.
kiitosMersun penkit ovat legendaariset epämukavuudessaan. Jos olet normaalikokoinen tai vähänkään isompi mies niin suosittelen jotain muuta autoa. Jos siis penkit tai auto on se tärkein isännän valintakriteeri. Itse arvostan automaattivaihteita ja riittäviä tiloja, merkillä ei niin väliä.
- Joskus ajanut
käyty kirjoitti:
kiitos vinkistä.
Siispä automaatti saksalainen auto.
Mersussa taitaa olla kunnon penkit?
Mukava isäntä ja ei kun kurssin jälkeen töihin.
kiitosOn mersussa kunnon penkit, ei ainakaan kulu rikki. Kivi on likimain samaa kovuusastetta.
Ja jollei isäntä oo hankkinut lisävarusteena saatavaa säädettävää penkkii, nii kunnon ajoasennon löytämiseen voi mennä vuoro jos toinenkin jos se yleensäkään sattuu löytymään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23488Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a723231"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin502766IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-542588Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.892407Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭311317Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!
Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä211217- 961188
Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen on selvä
On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen joten3371063Hämmentävä muutos tv:ssä: Roope Salminen OUT, Sointu Borg IN!
Roope OUT, Sointu IN! Mitä tykkäät tästä muutoksesta? Suositun Myyrä-seikkailusarjan alusta asti juontohommissa on oll14956